Gliss Hotel & Spa

Bodrum’un güzel ve bir o kadar da hoş, rahat ve samimi bir koyunda tamamlanmamış bir bina “bana destek, ışık ve hayat verin!” dercesine duruyordu. Bunu yapabilmek ve parlayan bir hale getirebilmek gerçekten zor bir hedefti. Ancak, denemeye değerdi. Gliss Hotel ve Spa bir dizi ekip çalışması ile bugünkü ışıldayan haline geldi. Gliss Hotel ve Spa misafirlerine her biri ayrı ayrı tasarlanmış, dekore edilmiş, Feng Shui’nin de tasarıma destek verdiği 26 adet çok güzel oda ve suit sunmaktadır. 

Fenq Shui soluduğumuz hava, dokunduğumuz metal, içtiğimiz su, yürüdüğümüz orman, şöminede seyrettiğimiz ateş, bildiğimiz toprak ve çevremizdeki tüm bu elementlerin bize sağladığı harmonidir. Bir yere girdiğimiz zaman kendi kendimize bu ortamın yorumunu yaparız. Ya ortamı sever, ya da belli bir yabancılık çekeriz. Sevdiğiniz yerde ya elementler arasında harmoni içinde bir dağılım vardır ya da size destek veren öğeler vardır. Bu otelde size konfor sağlayacak öğelerin varlığını hissedeceksiniz. 

Size güzel bir manzarada dingin saatler vaat eden restoranımız, Orange Tree the main restaurant, öğle ve akşam yemekleri hizmeti sunmaktadır. Plaj barımız MOON LIGHT bar & beach’de içkinizi alabilir değişik tatlar tadabilirsiniz. 

Stresi arkada bırakabilmenin en iyi yolu olan köyün güzel Spası Magical Paradigm’i masaj veya cilt bakımı için ziyaret etmelisiniz!

Rüyamız

Rüyamız Bodrum’un en iyi servisini size sunabilmektir. Aynı zamanda misafirlerimizin otelden ayrılırken kendilerini daha iyi, daha genç ve dinç hissedebilmelerini amaçlıyoruz. Rüyalarımızın bir bazı var. Bodrum’un eşsiz bir koyunda, tek başına bırakılmış, natamam bir bina vardı. Terk edilmiş gibiydi. Ancak, en güzel plajı, en iyi havası ve sadece gereken kadar güneşi vardı. 

Birinin bu binayı düzlüye çıkarması gerekiyordu. Külfetli bir işti. Yine de köyün ve koyun güzelliğini pekiştirmek için binanın kurtarılması gerekiyordu. Ve birinin bu görevi üstlenmesi lazımdı. Ancak, oteli beş yıldızlı bir hotel haline getirmek finansal olarak çok zor bir hedefti. Başka bir deyişle, proje mümkün değildi. Bu durumda çözüm, müşterisine en konforlu hizmeti sunan, çok iyi servis çıtasını yakalayabilen bir hedefe koşmak gerekiyordu. 

Gündoğan Sahil

Vizyonumuz

Vizyonumuz “hizmette mükemmeliyet”tir. Belki bu vizyon bugün için çok iddialı, ancak misafirlerimizin rahatı için bunun mutlaka denenmesi gerektiğine inanıyoruz. Misafirlerimizin konforu ve memnuniyeti sağlayacak en iyi servis ve konfor için çok çalışmamız lazım..Bunun zor ulaşılabilir bir hedef olduğunu biliyoruz. En iyi servis ve konfor hedefine ulaşmak ve vizyonumuzu gerçekleştirmek üzere çalışmaya devam edeceğiz. 

İsteğimiz misafirlerimizin otelimizden ayrılırken kendilerini daha iyi hissetmeleri.. 

Rahat edin, stresi arkanızda bırakın. Spa’mız Magical Paradigm’i değerlendirin zira size hoş bir masaj, cilt bakım ve terapisi ve ardından balkonda manzaralı bir dinlence sunulmaktadır. Kapalı havuzumuzda dinlenmek ve güzel manzarayı seyretmek istemez misiniz? 

Görev başındaki sistemlerden en karmaşık olanı vücudumuzdur. Vücudumuz da kendisine hizmet edilmesini ister. Kendimize iyi bakmaya ihtiyacımız var. Spa merkezimizde ihtiyacınız olan hizmet sunulmaktadır. 

Kan dolaşımının desteğe, sizin de zaman zaman dinlenebilmek için masaja ihtiyacınız var. Uzmanlarımız hizmetinizdedir.

Değerlerimiz

Çevrenin korunmasına saygı duyuyor ve değer veriyoruz. Tasarımda çevremize uyum sağlamaya çalıştık ve elektrik ve su dahil enerji kaynaklarını tasarrufu amaçladık. Tasarımımız “yeniden kullan ve değerlendir” sloganına uygun gelişti. Pek çok yeni mobilya şiparişi vermek yerine güzel olan herşeyi yeniden değerlendirmek istedik. Umarız zevkimiz misafirlerimizin zevkle kalabilmelerini sağlayacaktır.

Maliyeti göz önünde bulundurduk. Harcamalarımıza dikkat etmek zorundaydık. Zira yatırımın geri dönüş süresinin hesaplanması gerekiyodu, ancak yine de misafirlerimize en iyi servis verebilecek ortamı sağlayabilmeliydik. 

Sadeliğe inanıyorduk. Otel küçük bir köyde küçük bir koydaydı, en misafirperver atmosfere sahip olmasını istedik! 

Sanata saygı duyuyor ve değer veriyoruz. Sanat eserlerine ve antikaya yer yermeye çalıştık ve bu konuda çalışmaya da devam edeceğiz.