Spamız: Magical Paradigm

Rahat edin ve stresi arkanızda bırakın. Spa’mız, Magical Paradigm, size Bodrum da özgün bir dinlence fırsatı yaratıyor. Hiç birşey yapmamayı seçseniz bile, Spa balkonunda sağlık içeceğimizi yudumlamanız, sizi dinçleştirecektir. Sadece bu içecekle birlikte güzel doğal manzarayı seyrediyor olmak sizi dinlendirecektir.

Vücudumuz karmaşık bir mekanizmadır ve vücut kendisine hizmet edilmesini ister. Hepimizin kendimize iyi bakmaya ihtiyacı var. Kan dolaşımının desteğe, bizim de zaman zaman dinlenebilmek için terapiye ihtiyacımız var.

Yer çekimine karşı bir uzmandan destek almak durumundayız. Bunların hepsine ulaşabilmek ise bir ayrıcalıktır.

SPA Menüsü

Sağlıklı yaşam için sağlıklı yemek ve içmek ihtiyaçtır, en azından Gliss Hotel ve Spa’da kaldığınız sürede bunu başarabilirsiniz. Organik ürünler ve sadece sebzeler ve yoğurt ile hazırlanan sağlık menümüz hizmetinizdedir. Üç gün kalıp iki kilo daha az ile işinize geri dönebilirsiniz. Bunu ayda her hafta bir kere yaptığınız takdirde ne olur? Beş ay sonra, 10 kilo daha az bir sizinle birlikte dolaşıyor olacaksınız. Ve de daha enerjik ve daha sağlıklı olacaksınız.

Ayrıca, kendimize güveniyoruz ve diyoruz ki, eğer bu 3 günün ardından yemek yemeği abartmazsanız ve yeme alışkanlıklarınızı azıcık da olsa değiştirirseniz bizim önerdiğimiz rejim ile kaybettiğiniz kiloları geri almayacaksınız.